Bez kategorii

Na wszystko przychodzi swój czas. Mój czas zaczyna się teraz!

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment kiedy wszystko się zupełnie zmienia. Zmieniają się priorytety, poglądy na niektóre sprawy, a czasem nawet ogólne podejście do życia. Ale to bardzo dobrze, bo dzięki temu nie stoimy w miejscu, rozwijamy się i mkniemy do przodu. To taka raczej naturalna kolej rzeczy. I to właśnie dzieje się teraz. Wszystko zmienia się o 180 stopni. Zarówno życie prywatne, jak i życie blogowe. W sumie to jedno i drugie od pewnego czasu przeplata i zaciera się ze sobą.

Plany o posiadaniu rodziny zapoczątkowały tylko falę dobrych rzeczy. Ten rok zaczął się dla mnie wyjątkowo łaskawie, otwierając wiele drzwi i obiecując wiele dobrego. W końcu czuję się spełniona, czuję, że znalazłam swoje miejsce na ziemi. A jedyne czego pragnę od życia to zdrowia, szczęścia i dalszych powodzeń, którymi tylko będę mogła dzielić się z innymi. Wierzę, że sami jesteśmy kowalami swojego losu. Sami pracujemy na swoją przyszłość, ale po części też wierzę w życiową passę, szczęście które nam towarzyszy.

Dlaczego o tym wszystkim wspominam? Nastał taki moment w moim życiu, moment podsumowań, gdzie grubą kreską odkreślam stary rozdział i dumnie wkraczam w nowy. Jako kochająca narzeczona i przyszła mama wymagam od siebie być jeszcze lepszym człowiekiem.

Pragnę też spełniać się jako blogerka, ale raczej bez wyścigu szczurów. W sumie to wiele się zmieni, bo zrobiłam osobiste podsumowanie skupiając się bardziej na kilku danych rzeczach niż na wszystkim. Nie będę szukała czy wymyślała kategorii o której będę mogła pisać, bo coś czuję, że ona siedziała we mnie gdzieś głęboko i tylko czekała na ujawnienie się, na swój odpowiedni moment. Będę mamą i już teraz widzę, że to jest właśnie moja siła napędowa do życia, którą chcę zarażać wszystkich dookoła. Pewnie zastanawiacie się teraz, czy to będzie blog typowo rodzicielski? Po części tak, bo w końcu najlepszą inspiracją do tworzenia jest samo życie i to co nas otacza, ale również nie odpuszczę tematów, które sama lubię najbardziej. Mam nadzieję, że sami dostrzeżecie wszystko i dzięki temu jeszcze bardziej polubicie bloga Zatrzymując czas i zapragniecie zrobić coś dobrego ze swoim życiem. W końcu trzeba motywować się wzajemnie, więc do dzieła!

1 2

Zatrzymując czas znajdziecie też na Facebooku i Instagramie.

16 przemyśleń nt. „Na wszystko przychodzi swój czas. Mój czas zaczyna się teraz!”

 1. Avatar
  Kala mówi:

  Ciąża Ci służy! :) Mam nadzieję że ja również nie będę wyglądać jak potworek jak już zacznie być widoczny brzuch! Powodzenia!!!

 2. Avatar
  Agata mówi:

  Pięknie to wszystko opisałaś. Jesteśmy kowalami własnego losu, i to od nas zależy w jaki sposób dana zmiana wpłynie na nasze życie. Możemy nie robić nic, lub żyć świadomie – doceniając, pielęgnując, być tu i teraz.

  Będziesz wspaniałą mamą!

 3. Avatar
  Fiorka mówi:

  Kochana, trzymam za Ciebie kciuki! :)

 4. Avatar
  Patrycja mówi:

  Ciąża ci służy, ślicznie wyglądasz.

 5. Avatar
  Kusterkowa mówi:

  Doskonale rozumiem, bo u mnie również wiele przewrotów, a w ten rok weszłam pewnym krokiem i pewna swoich planów, osiągnięć i co najważniejsze – priorytetów. Zazdroszczę podejścia „małych kroków”, jeszcze nie osiągnęłam tego etapu. :) Zachłanność i ogromna chęć posiadania wszystkiego „teraz już” u mnie wygrywają, ale staram się z tym walczyć.

  Ps. Prześliczny brzuszek! Masz dobre geny. :) Ja najprawdopodobniej (podobnie do mamy) będę toczącą się opuchlizną.

 6. Avatar
  Olga R. mówi:

  Wyglądasz pięknie :) Ja zaczynam 9 miesiąc właśnie i nie wyglądam już tak kwitnąco. Teraz zaczął się dla mnie czas wielkiego odliczania do dnia zero :) Najpiękniejszego dnia w którym przywitam na świecie moją córeczkę Wiktorię :)) Dużo zdrówka i pozytywnej energii życzę :)

 7. Avatar
  pasterka mówi:

  Bardzo pozytywny post, oby plany i marzenia się spełniały. Pięknie wyglądasz i zdjęcia urocze.

 8. Avatar
  ASIA mówi:

  Ciąża dużo zmienia – a w szczególności nasze nastawienie i priorytety. Miałam dokładnie tak samo, w głowie rodzą się tysiące myśli, którymi wcześniej nie zaprzątałyśmy sobie głowy :)
  Ślicznie brzusio rośnie, buziaki dla was :*

 9. Avatar
  Karolina mówi:

  Jeju, jaka już jesteś duuuża :) Dużo zdrowia!

 10. Avatar
  Klaudia mówi:

  Te zdjęcia są cudowne! :) Pięknie wyglądasz! Pozdrawiam :)

 11. Avatar
  Antonina mówi:

  Piękne słowa! Mam nadzieję, że i na moje marzenia niedługo przyjdzie czas :)

 12. Avatar
  FunnySizes mówi:

  Bardzo mi się podoba ścieżka, którą teraz podąża Twój blog. Pamiętam Cię z angelika’s blog i widzę jak bardzo dojrzałaś, jako blogerka i nic, tylko bić brawo, Czuję, że Twój blog zmieni się w taki polski odpowiednik Barefoot Blonde, co jest oczywiście komplementem! Powodzenia i oby tak dalej :)!

 13. Avatar
  I am Emilia mówi:

  ładnie wyglądasz

 14. Avatar
  Anonim mówi:

  Przepięknie wyglądasz, ciąża dodaje ci uroku :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.