LIFESTYLE, Mała wielka moda, MODA

Żegnamy lato

Z ogromny bólem serca, ale muszę to przyznać – żegnamy lato. Te piękne i bardzo ciepłe lato 2018, które w tym roku zaskoczyło chyba całą Polskę. Już od końca maja do obecnej, drugiej połowy września, mogliśmy cieszyć się pięknym słońcem i wysokimi temperaturami. Podczas tych miesięcy udało nam się zrealizować kilka mniejszych i większych celów, a także spełniliśmy kolejne nasze większe marzenie, o którym dowiecie się niedługo – jestem taka podekscytowana! ♡ Dodatkowo działaliśmy z cyklem „z rodziną na mapie Polski”, którego efekty również niebawem zobaczycie, a także nie obijaliśmy się z tematem budowy naszego domu. W tym sezonie odpuściliśmy sobie zagraniczne wakacje, bo udanej pogody mieliśmy pod dostatkiem na miejscu, nie chcieliśmy też zaniedbywać pracy, obowiązków i generalnie naszej budowy, bo czas do przeprowadzki już coraz bliżej. Mimo wszystko, to był dobry czas, podczas którego w naszym życiu prywatnym naprawdę dużo się działo.

Ostatni ciepły dzień lata postanowiliśmy w jakiś sposób uczcić, bo słyszałam, że nadciąga chłodna jesień. Takim oto sposobem wybraliśmy się za miasto, na długi spacer, podczas którego zrobiliśmy ostatnią letnią sesję zdjęciową. Dzieciaki biegały beztrosko, my mogliśmy porozmawiać i nacieszyć się ostatnimi sielankowymi klimatami. Za rogiem jesień, muszę się przestawić… trochę będzie mi tego wszystkiego brakować.

Aha! Bo bym zapomniała! Koniecznie musicie zwrócić uwagę podczas oglądania zdjęć na nasze zgrane kombinezony. Uwielbiam je! Mało kiedy podobają mi się identyczne zestawy mama-dziecko, ale te dla mnie są naprawdę ekstra. To właśnie one są głównym punktem dzisiejszego wpisu. :)

Nasze kombinezony – I love milk | Opaski – UL&Ka | Buty dzieci – Bobux | Moje buty – Renee

11 przemyśleń nt. „Żegnamy lato”

 1. Avatar
  Luśka mówi:

  Zdradź koniecznie to marzenie :)

 2. Avatar
  Dominika mówi:

  Fantastycznie wyglądasz ! 😍

 3. Avatar
  Luiza mówi:

  Zdjęcia bombowe.:) Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz- mianowicie jesteś blogerka od kilku dobrych lat. Obserwuje ciebie i wiele wiele innych blogów, blogerów, influenserow. Stad moje pytanie, czemu nie udzielasz się jakoś w tej blogosferze? Tzn inni jeżdżą na jakieś pokazy, złoty blogerów, biorą udziały w kampaniach za granica, wywiady, wizyty w tv, spotkania organizują z odbiorcami itd, a Ty tak mam wrażenie ze stanęłas w miejscu, i ograniczasz się tyko do wpisów i zdjec :)

  1. Zatrzymując czas

   Ścianki i wywiady to kompletnie nie moja bajka. Nie pcham się w ten świat, bo wolę skromnie zostać przy swoim – to mi daje największą radość i spełnienie. Co jakiś czas dostaje różne propozycje od śniadaniówek, ale póki co cały czas odmawiam – chyba czekam na jakiś mega fajny i ambitny temat. Propozycje kampanii zagranicznych również się pojawiły, ale nie jestem gotowa aby wyjechać bez dzieci. Więc w taki oto sposób tkwię przy swoim, z pokorą i skromnością. Przeprowadzam masę fajnych kampanii i realizuje wiele fajnych spotkań, ale robię to we własnym otoczeniu i z mojego miejsca pracy. Póki co to mi wystarcza, nie chcę się nigdzie pchać. :)

 4. Avatar
  Karolink4 mówi:

  I Ty masz jakieś kompleksy ?! 😱 Kobieeeto – wyglądasz jak milion baksów! 😍

 5. Avatar
  Ewelina mówi:

  Ale słodko wygląda twoja gromadka <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.