Współpraca

Witaj! Trafiłeś na jednego z bardziej inspirujących, kobiecych blogów lifestylowych Polsce. Jeśli podoba Ci się moja twórczość i jesteś zainteresowany współpracą, to zapraszam do kontaktu pod adres mailowy: angelikesblog@gmail.com

Z przyjemnością podejmuję się wspólnych akcji z firmami, które w swoje produkty i usługi wkładają całe serce. Jednocześnie w trosce o komfort i zaufanie przestrzegam, że promuję tylko te marki, które wpasowują się w tematykę bloga i które mogę szczerze polecić. Oprócz promocji na blogu i moich mediach społecznościowych, oferuję również wsparcie kreatywne każdej kampanii – tworzę pomysły, plan i strategię.

Oferuję:
Posty sponsorowane na blogu i mediach społecznościowych – Testy i recenzje – Lokowanie produktów – Profesjonalne sesje zdjęciowe produktowe i tematyczne – Organizację konkursu – Banery reklamowe – Filmy – Fotorelację z jakiegoś fajnego miejsca lub wyjazdu sponsorowanego – Recenzje hoteli i obiektów – Udział w eventach – Wykorzystanie wizerunku w kampanii – Akcje charytatywne i wiele innych…

Kto jest czytelnikiem bloga?
Dominują tu głównie kobiety, w przedziale wiekowym 18-40 lat. Moje czytelniczki w większości przypadków są aktywne zawodowo, robią zakupy online i korzystają z portali internetowych takich jak Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, Pinterest..

Statystyki:
– Jeden wpis na blogu generuje średnio 30-40tys odsłon w 1 miesiąc od publikacji
– Średni czas spędzany na konkretnym wpisie 2-6 minut
– Na instagramie mam ponad 50 000 obserwatorów, a sam profil generuje ponad 1 milion odsłon w 7 dni.
– Na facebooku zebrałam ponad 24 000 lubiących

*Cena kampanii uzależniona jest od formy i skali promocji – szczegółową ofertę wysyłam po wstępnym kontakcie. Wystawiam Faktury VAT.


STWÓRZMY COŚ NIESAMOWITEGO ! :)