MODA

Świadomość siebie to podstawa

Nie musisz być supermodelką, aby fajnie wyeksponować swoje ciało i nie musisz być blogerką modową, aby stylowo się ubrać. Kluczem do sukcesu jest świadomość własnej osoby, własnego wyglądu, zalet i wad. To tylko i wyłącznie od nas zależy, czy będziemy się czuć dobrze czy źle w swoim ciele. W 90% przypadkach nasze samopoczucie i wygląd zależą od dobrze dobranych ciuchów i dodatków. Tylko najcięższą robotą jest nauczenie się tego wszystkiego. Bardzo często metodą prób i błędów – ale to dobrze. Ja na szczęście metodę błędów i szukania własnego „ja” mam za sobą.

Wiecie co jest najlepsze wraz z wiekiem? Niedługo mam urodziny i naszły mnie takie refleksje, że to właśnie z każdym dodatkowym rokiem przybywa mi lat, ale też jakby ubywa zmartwień, jeśli chodzi gdzieś o akceptację samej siebie. Z wiekiem staje się coraz bardziej świadoma własnej osoby – jak chcę wyglądać i jaką chcę być osobą. To zjawisko jest niesamowite i intryguje mnie coraz bardziej.

Dziś mam dla Was stylizację w kombinezonie w paski. Szaleństwo, bo to już druga stylizacja pod rząd na tym blogu. Blogerką modową raczej nie jestem i nie zamierzam być, ale muszę przyznać, że coraz lepiej bawię się przy tworzeniu tego typu sesji. :)

Muszę Wam zdradzić, że kombinezon ze zdjęć przełamał gdzieś moją kolejną barierę i poprzeczkę. Jeszcze rok temu bym go nie założyła, ponieważ totalnie bym się w nim nie widziała, wtedy nie był w moim stylu i nie pasowałby do mojej tamtejszej figury – jeszcze rok wstecz wybierałam znacznie bezpieczniejsze zestawy, a teraz proszę… Nie dość, że przerzuciłam się na rozmiar mniejszy to w dodatku stałam się bardziej odważna jeśli chodzi o dobieranie ubrań. Świadomość siebie dała mi przyzwolenie i odwagę nieprzejmowania się zdaniem innych. W końcu to ja mam dobrze się w czymś czuć i tak też wyglądać. I to samo powinno tyczyć się również i Was. Także łopatki do tyłu, głowa wysoko i go Girls!

Kombinezon – LavMag (River Island) | Torebka, buty – Renee | Kapelusz – H&M | Zegarek – Kazar

15 przemyśleń nt. „Świadomość siebie to podstawa”

 1. Avatar
  Nina mówi:

  Jak dla mnie to chyba lekko za mału ten kombiak w pasie. ? Ale reszta jak najbardziej na plus :)

 2. Avatar
  Wiktoria mówi:

  Nie mogę się napatrzeć. Wyglądasz przepięknie. Cała stylizacja genialna, ale Twoja figura bije ją na głowę. Widać duży progres Twoich ćwiczeń. ?

 3. Avatar
  Sandra mówi:

  Piękna figurka!!!

 4. Avatar
  Paula mówi:

  Oj takiej właśnie Angeliki mi bardzo brakowało – stylowej, pastelowej, eleganckiej <3 aż bije ta świeżością po oczach <3

 5. Avatar
  Karolina mówi:

  Bardzo korzystnie wygladasz w tym kombinezonie !! Mega stylizacja ?

 6. Avatar
  Ola mówi:

  Super !!! Bardzo odważnie ale z klasa ;)

 7. Avatar
  Zuzanna mówi:

  Stylizacja super! Ale kombinezon wygląda na za ciasny w psie ?

 8. Avatar
  K mówi:

  Ślicznie wyglądasz ? Nic dodać nic ująć ! Buty są przepiękne, zresztą jak cała stylizacja ? Trochę zazdroszczę tej pewności siebie,ja 4 miesiące po porodzie i ważę tyle co w 9 miesiącu ciąży ? Gdzieś ta pewność siebie uciekła…

  1. Zatrzymując czas

   Spokojnie, daj sobie czasu i nie bądź dla siebie taka krytyczna. W końcu wydałaś na świat nowe życie. <3 Ja po dwóch ciążach przytyłam ponad 25kg i pomimo, że sporo już zrzuciłam to takie 10kg gdzieś tam jeszcze zalega. Są lepsze i gorsze dni, ale zamiast siebie "podkopywać" staram się motywować i pozytywnie na wszystko patrzeć. Małymi krokami do przodu - pamiętaj! :)

 9. Avatar
  Karolina mówi:

  Wyglądasz świetnie! ?

 10. Avatar
  Paulina mówi:

  Naprawdę widać twoją pracę nad ciałem, a ten kombinezon jeszcze bardziej to podkreślił! Dodatkowo jest totalnie w moim stylu! Więcej takich postów poproszę :D

 11. Avatar
  Magdalena mówi:

  Czytam twojego bloga już bardzo długo ale w dniu dzisiejszym po raz pierwszy zdecydowałam się na napisanie komentarza. :) Do świadomości siebie trzeba dojrzeć ale można to zrobić w każdym wieku. Wystarczy po prostu zaakceptować siebie, a z niedoskonałościami walczyć przez samozaparcie. Kilka miesięcy wcześniej walczyłam z zbędnymi kilogramami. Czułam jakbym mogła założyć na siebie każdą rzecz ale przyszły na to okres lenistwa. Pomału zaczynam odczuwać znów zmiany na gorsze..

 12. Avatar
  Gingerhead mówi:

  Świetnie wyglądasz! Dodatkowo piękne zdjęcia które podkreślają urok całego zestawu :)

 13. Avatar
  Alina mówi:

  Wyglądasz bardzo dobrze w tym kombinezonie! Podziwiam Twoją umiejętność dobierania ubrań do sylwetki tak, że zawsze wyglądasz bardzo ładnie <3 ja miesiąc po porodzie cieszę się z każdego znikającego centymetra i nie mogę się doczekać, kiedy odzyskam moją pewność siebie w 100% :) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.