Search here...
TOP
Mała wielka moda

Cukierek albo psikus! Moja propozycja dwóch kostiumów na Halloween dla dzieci

Booo! Halloween nas przywitało, a wraz z nim nieustraszona czarodziejka i ciekawski nietoperz. To właśnie na takie stroje postawiłam w tym roku dla dzieci – zresztą mało miałam do gadania, bo Pola i Maks sami je sobie wybrali. Muszę przyznać, że świętowanie z nimi różnych okazji i okoliczności, z roku na rok jest coraz ciekawsze. Dzieciaki są starsze, bardziej świadome i rządne przygód. To piękne.

My Halloween się bawimy i bardzo lubimy. Chociaż wiem, że za tym Amerykańskim świętem nie każdy przepada. Cóż, zawsze jest wybór otwarcia drzwi lub nie. To co, cukierek albo psikus?


Stroje Halloweenowe zamówiłam na Meri Meri. Odkryłam tą dziecięcą markę ok rok temu i przepadłam totalnie. Mamy od nich już całkiem pokaźną kolekcję kostiumów, począwszy od smoka, panią wiosnę, po flaminga czy superbohaterkę. Może chcielibyście jakiś przegląd i moje inspiracje? W końcu niedługo zaczną się przedszkolne i szkolne bale, a później karnawał. Dajcie znać! :)

«

»

3 KOMENTARZY

 • Avatar
  Karola ;)

  Pola nie do poznania! ❤ super pomysł z mrocznymi strojami, a nie tylko kucyki i jednorożce… ;)

 • Avatar
  Julita

  Super mi się podoba . Ja jestem aktualnie w Danii i tu to święto się obchodzi super sprawa domy , podwórka ozdobione strasznieee 🦇😯 💀☠👻👻 trochę zabawy nikomu nie zaszkodzi 😁

 • Avatar
  Gosia

  Wasze dzieciaki są przeurocze. Uwielbiam to jak je stylizujesz :)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

dots